TROPHY WINNERS 2017  
                   
    League A              
    Winners   A. Broadhurst Trophy   Cowplain      
    Runners Up   E.C. Smith Cup   Fareham      
                   
    League B              
    Winners   Wareham Cup   Cowplain      
    Runners Up   W. Bridges Cup   Denmead      
                   
    League C              
    Winners   E. Pellat Cup   Denmead      
    Runners Up   W. Simms Cup   Portchester      
                   
    League D              
    Winners   Jill Taylor Trophy   Rowner      
    Runners Up   I. Fisher Cup   Hayling Island      
                   
    Champion of Champions              
    Winner   Tanner Cup   Caroline Cuerden   Moneyfields  
    Runner Up   Kitmaurie Cup   Pamela Lambshead   Cowplain  
                   
    Singles Champion              
    Winner    Coleen Money Cup   Sue Brightman   Bedhampton  
    Runner Up   Alice Pecover Cup   Lynda Gibbs   Milton Park  
                   
    Unbadged Singles Champion              
    Winner   N. Paley Trophy   Sue Brightman   Bedhampton  
    Runner Up   Rendle Bowl   Tracey Hibberd   Milton Park  
                   
    Consolation Singles              
    Winner   Babs Rhymes Trophy   Min Wright   Milton Park  
    Runner Up   Pat Duckworth Trophy   Alex Tymon   Milton Park  
                   
    2 Wood Singles Champion              
    Winner   White-Richard Cup   Caroline Cuerden   Moneyfields  
    Runner Up   Evans Cup   Jill Taylor   Pembroke Gardens  
                   
    Pairs Champions              
    Winners   Wing Seel Cups   J. Edwards & J. Lilley   Hayling Island  
    Runners Up   Cosham Cups   D. Nicholls & L.Maple   Fareham  
                   
    Triples Champions              
    Winners   Woodford Cup   B. Horn - J. Franklin   Cowplain  
            P. Lambshead      
    Runners Up   Smithers Cup                        A. Gamblen - D.Cooper   Cowplain  
            H. Joyner      
                   
    Fours Champions              
    Winners   G.A Day Trophy   D. Cooper - P. Layland   Cowplain  
            B. Horn - H. Joyner      
    Runners Up   Nicholl Cup   J. Swan - S. Hague   Alexandra Park  
            T. Amps - M. Barber      
                   
    Inter Club Triples              
    Winners   Jean Ashdown Trophy   Cowplain      
    Runners Up   P&SOBT Plate   Milton Park      
                   
    Club Challenge              
    Winners   Brenda Clay Bowl   Bridgemary      
    Runners Up   Joan Black Trophy   Cowplain      
                   
    Anniversary Day   Brenda Harrison Trophy   Caroline Bateman   Hayling Island